Hero image

Участь компанії EcoLife наInterCHARM-Україна

2015
В цьому році Компанія EcoLife взяла участь у найбільш значній та впливовій бізнес-події в індустрії краси – міжнародній виставці косметики та парфумерії «InterCHARM-Україна 2015», яка відбувалася з 16 по 18 вересня у Міжнародному Виставковому Центрі на Лівобережній у місті Київ. Це знакова щорічна подія в індустрії краси, де знаходять своє відображення
актуальні тенденції галузі, презентуються новинки сезону.

наш стенд

В першу чергу необхідно відзначити масштаб і розмах самого стенду компанії EcoLife. Стенд 55м2, виконаний повністю в еко-стилі: оригінальні картонні меблі, снопи сіна, живий газон під ногами відвідувачів, яскрава лаунж-зона відразу ж звернули на себе увагу без виключення всіх відвідувачів та учасників виставки, а це десятки тисяч людей. На виготовлення такої краси у майстрів компанії FUTUFU (Future Furniture) пішло 150 величезних аркушів картону, це близько 560м2.

1
2
3
4
5

З чим приїхала команда EcoLife цього року?

Вже всім знайома торгівельна марка OrganicLife від компанії EcoLife представила на виставці декілька новинок. Одна з них - це три маски для волосся: мигдальна, оливкова та арганова. Маски OrganicLife, як і шампуні, і бальзами несуть в собі формулу «захист від смогу», що особливо важливо для жителів мегаполісів.

Детальніше

Довгоочікувана ТМ Brun`ka

- новий органічний бренд, також був представлений цього року на стенді компанії EcoLife. Продукція в біло-червоних алюмінієвих флаконах, стилізований під полтавську вишиванку орнамент на етикетці, одразу вигідно виділяється та звертає на себе увагу, привертаючи цікавість відвідувачів на окремому білосніжному стенді.

Детальніше

Головна родзинка
стенду EcoLife -
Organic
Shampoo-bar

Це кольорові колби фреш -шампунів, які привертали увагу без винятку всіх відвідувачів. Кожен з бажаючих міг ознайомитись з компонентами в колбах, обрати і одразу приготувати особистий шампунь під свої потреби волосся та шкіри голови. Відбою від бажаючих приготувати свій індивідуальний шампунь не було.

Детальніше

Natura Siberica

Абсолютним рекордсменом з кількості селфі на цій виставці став білосніжний олень, який красувався на фоні стенду продукції Natura Siberica. Natura Siberica - іменитий бренд, що давно завоював авторитет у світі органічної косметики. По своєму складу і по використаних компонентах, косметичні засоби Natura Siberica (Натура Сиберіка) знаходяться на рівні світових косметичних лідерів, які працюють в преміум-класі. Зважаючи на це, майстри FUTUFU (Future Furniture) повинні були зробити і стенд преміум-класу! Гадаю вони впорались на всі 100%.

Детальніше